Sessions 2011-12

Curs escolar 2011/2012.  Previsió de dates de realització :

– 1a Sessió 17 d’octubre 2011

– 2a Sessió 28 de novembre 2011

– 3a Sessió 6 de febrer 2012

– 4a Sessió 26 març 2012

– 5a Sessió 14 de maig 2012

Seus de seminari de Primària:

7010231701-  ESC Eladi Homs, Valls– M. Esperança Amill ( mamill@xtec.cat )

7070161707-  ESC Rubió i Ors  , Reus– Daniel Fortuny (dfortuny@xtec.cat)

7020491702-  ESC Joan Ardèvol, Cambrils – Enric Masdeu ( emasdeu@xtec.cat )

7050171705-  ESC Martí Poch, L’Espluga de Francolí – Ester Anglès. ( eangles@xtec.cat )

7040441704-  ESC Àngel Guimerà-  El Vendrell – Albert Riau ( ariau@xtec.cat)

7090871709-  ESC de Pràctiques, Tarragona– David Melgar ( dmelgar@xtec.cat )

7090861709-  ESC Europa, Salou – Hèctor Viñas ( hvinas@xtec.cat )

7090881709-  ESC Cèsar August – Tarragona-Jesús Calvo ( jcalvo12@xtec.cat )

Seus de seminari de Secundària:

7090911709 – INS    Torreforta – Tarragona– Josep escoda Ferré (jescoda@xtec.cat)

7021411712 – Crp Reus – Reus  – Pere Petrus (ppetrus@xtec.cat)

3 comentaris (+add yours?)

  1. Fernando
    set. 29, 2011 @ 18:00:36

    horari?

    Respon

    • ctpietar
      set. 30, 2011 @ 12:36:26

      Tal i com figurava al procés de matrícula es ( com sempre) de 15 a 17 h

      Respon

  2. Ester
    oct. 16, 2011 @ 20:12:49

    El seminari de la Conca de Barberà es fa a l’Escola Martí Poch de l’Espluga de francolí.

    Respon

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: